materiały do produkcji reklam

Promocje

teraz mamy promocję na:

Folia magnetyczna 0,4mm !!


Cena
8,50zł/mb nettoPrzy zamówieniu powyżej 10 metrów. Cena netto.
Oferta wyłącznie dla firm i agencji reklamowych do końca roku 2018!!.

Logowanie

Folie okienne

Folie OKIENNE OZDOBNE I PRZECIWSŁONECZNE

Okleiny ozdobne okienne samoprzylepne

Folia do przyciemniania szyb samochodowych 1,52m

FOLIE NA ZAMÓWIENIE: okienne przeciwsłoneczne zewnętrzne,

wewnętrzne, antywłamaniowe, bezpieczne, lustro weneckie, i inne
Folie okienne Wzorzyste to piękne i różnorodne folie, które posiadają matowy wzór i w większości przezroczyste tło.
Folie Wzorzyste są przeznaczone wyłącznie do zastosowania wewnętrznego. Głównym zadaniem folii okiennych Wzorzystych jest efektywne zdobienie powierzchni takich jak:

szyba okienna
szyby w drzwiach
przeszklenia mebli i inne.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór folii Wzorzystych .

Folia samochodowa DO PRZYCIEMNIANIA SZYB wewnętrzna dobrze redukująca promieniowanie podczerwone i przepuszczająca odpowiednią ilość światła przez szybę na której jest zamontowana.

Auto folia jest folią termokurczliwą, pod wpływem ciepłego powietrza kurczy się po całej długości. Dzięki swej budowie idealnie nadaje się do stosowania na każdą szybę o kształcie obłym.
Folie montuje się na szybach samochodowych w celu redukcji promieniowania cieplnego. Samochód, którego okna oklejono folią nie nagrzewa się tak mocno w upalne dni i nie ma potrzeby intensywnego schładzania wnętrza. Zdecydowanie poprawia się komfort użytkowania samochodu, szczególnie przy wsiadaniu unikamy kontaktu z bardzo gorącymi elementami jego wyposażenia.
Zamontowana folia samochodowa przepuszcza optymalną ilość światła abyś czuł się wewnątrz komfortowo, jednocześnie nadając Twojemu autu interesujący i nowoczesny wygląd.

Folia szroniona okienna na szybę

Folia dekoracyjna na szkło imitująca mrożone szkło. Folia srebrna z elementami połyskującymi. Folia Polimerowa PVC do dekoracji.Typ kleju przezroczysty, trwały, akrylowy, Grubość 80 µ.
Zastosowanie: Do dekoracji elementów przezroczystych płaskich, np. witryn sklepowych, okien, szklanych ścian i podobnych. Nadaje wnętrzu niepowtarzalny styl i wygląd.
Prosimy pytać o dostępność rodzajów folii.
dalej